Пустовійтівський заклад дошкільної освіти (дитячий садок) "Золота рибка" Роменської міської ради Сумської області

Історія нашого закладу

А тепер трішки історії:

В с. Пустовійтівка дитячий садок був відкритий в 1970 році і називався він «Чайка». Цей садочок був на балансі колгоспу «Більшовик». Правління колгоспу створило всі умови для виховання та фізичного розвитку дітей. Садочок розрахований на 40 ліжко-місць. Погляньте, будь ласка, на фото які зроблені в 1970 році.

Якщо не знати минулого,

неможливо зрозуміти

істинний сенс сучасного

й мету майбутнього.

Олександр Довженко

Минуле живе поряд із нами. І воно безцінне. Його необхідно пам’ятати саме заради майбутнього.  Історія — це найцінніша книга людей, з неї можна постійно черпати мудрість, необхідну для побудови гідного прийдешнього.

Пізніше правління колгоспу «Більшовик» почало будувати в центрі села Пустовійтівка новий двоповерховий дитячий садочок «Золота рибка». Перед дитсадком розкинувся мальовничий зелений парк, в якому мешкають прудкі руді білки та метушаться різноманітні пташки.

Відкриття «Золотої рибки» припало на 23 лютого 1983 року. Діти потрапили ніби в казку. Ось і підтвердження:

23 лютого 1983 рік – відкриття  дитячого садка «Золота рибка»

Голова колгоспу «Більшовик» Сукачов Борис Іванович перерізає стрічку і вручає ключ завідуючій дитсадком Криловій Ользі Юріївні

Колектив дитячого садка "Золота рибка" 1983 рік

Щедрувальники в дитячому садку 1984 рік

ОСЬ УЖЕ Й 10 РОКІВ НАШІЙ "ЗОЛОТІЙ РИБЦІ" 1993 рік

ЯК ЖЕ БЕЗ СВЯТКОВОГО ТОРТУ!

ВІТАННЯ БАТЬКІВ

ПРИСУТНІ НА СВЯТІ: